ЗУСТРІЧ ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ КОМПАНІЇ CEMARK, CRH COMPANY – НАЙБІЛЬШОГО ВИРОБНИКА БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ У ПІВНІЧНІЙ АМЕРИЦІ ТА ЄВРОПІ

3.jpg4.jpg5.jpg

Викладачі кафедри та здобувачі, які навчаютьсяза спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія», зустрілися 21 березня 2024 р. з представниками компанії CEMARK.Спеціалісти ознайомили присутніх з діяльністю Cemark в Україні, яка входить до складу ірландської групи CRH– одного з світових лідерів у виробництві будівельних матеріалів.

Ліннік Олександра, менеджер з кадрів компанії CEMARK, представила широкі можливості працевлаштування в компанії на посадах інженера-будівельника, інженера-технолога, спеціаліста з інновацій, а також на інших затребуваних напрямах діяльності компаніїз подальшою перспективою кар’єрного зростання в передових міжнародних відділеннях групи CRH. Важливою складовою заходу було запросити студентів та випускників взяти участь у «Програмі стажування від Cemark». Протягом одного року учасники програми здобувають практичні навички, необхідні для побудови успішної кар'єри та критично важливі для роботи в міжнародній компанії. Вони вивчають англійську мову, відвідують тренінги із самоуправління та командної взаємодії, презентації та управління проєктами.

FaLang Language Switcher